2017. évi szakosztályi eredmények

Asztali labdarugó szakosztály
  Jurcsik Gábor Emlékverseny  
    csapat  I. hely csapattagok: Kővágó Tibor, Tóth László, Mecsér Béla
Szabadidő szakosztály   
     Fővárosi Szabadidő Kupa Szabadidő Kupa   
  Teke csapatverseny I. hely I. hely  
  Szellemi vetélkedő I. hely I. hely  
  Tollaslabda III. hely I. hely  
  Gyalogos túra I. hely II. hely  
  Bowling csapatverseny V. hely III. hely  
  2017. évi VÉGEREDMÉNY I. hely I. hely  
Testépítő és erőemelő szakosztály
  RAW fekvenyomó Magyar Bajnokság - Kisbér
    63 kg I. hely 60 kg   Irimiás Erika Női junior
    84 kg I. hely 85 kg   Eisensehr Evelin Női master 1
    93 kg I. hely 110 kg   Ráczkevy Salamon Ifi fiú
    abszolut II. hely Női junior   Irimiás Erika  
  9. Havanna Parafekvenyomó Kupa
    45 kg I. hely 40 kg  OCS Koselák Renáta
    50 kg I. hely 43 kg   Molnár Nikoletta
    +86 kg I. hely 51 kg OCS Csillag Edina
    97 kg I. hely 106 kg   Neszveda Tamás
    88 kg I. hely 180 kg OCS Sedric Watchou
    abszolút III. hely női   Molnár Nikoletta
    abszulút I. hely férfi   Sedric Watchou
  8. Fazza Para Világkupa
    88 kg V. hely 172 kg OCS Sedric Watchou
  BioTech USA Fekvenyomó Balaton Kupa
    63 kg I. hely 60 kg   Irimiás Erika Női junior
    84 kg I. hely 92,5 kg OCS Eisensehr Evelin Női felnőtt, master 1
    93 kg III. hely 110 kg   Ráczkevy Salamon Férfi ifi
    45 kg I. hely 50 kg OCS Koselák Renáta Parafekvenyomás
    +86 kg I. hely 45 kg   Csillag Edina Parafekvenyomás
    97 kg II. hely 107,5 kg   Neszveda Tamás Parafekvenyomás
  Para Fekvenyomó Magyar Bajnokság
    97 kg I. hely 85 kg  OCS Korencsy Ottó Férfi junior
    45 kg I. hely 55 kg OCS Koselák Renáta Női felnőtt - abszolút 2
    88 kg I. hely 175 kg   Sedric Watchou Férfi - abszolút magyar bajnok
  RAW Felhúzó Magyar Bajnokság - Hajduszoboszló
    72 kg V. hely 135 kg   Neszelda Ildikó Női
  RAW Női Erőemelő Magyar Bajnokság - Tab
    72 kg VII. hely 292,5 kg   Neszelda Ildikó  
  RAW Junior Erőemelő Magyar Bajnokság - Budapest
    105 kg I. hely 620 kg   Borbély Róbert  
  Zalaigrice Kupa - Zalaigrice
    45 kg I. hely     Kosek Renáta  
    50 kg I. hely     Molnár Nikoletta  
    -86 kg I. hely     Csillag Edina  
    88 kg I. hely     Sedric Watchou  
  Fitbalance Felhúzó Gála - Budapest
    72 kg II. hely 130 kg   Neszveda-Vidor Ildikó  
  IPC Para Powerlifting World Cup - Eger
    45 kg IV. hely     Koselák Renáta  
    79 kg II. hely     Nebehaj Barbara  
  IPC Para Powerlifting World Cup - Mexikó
      XVI. hely     Sedric Watchou